Kurumsal

HAKKIMIZDA

Metal Şekillendirmede Kusursuz Sonuçlar…

Metal bükme makinelerinde kaliteli üretimleri ile kısa sürede adını duyuran BENDMAK, 2008 yılında Bursa ‘da kuruldu. Akçalar Sanayi Bölgesi’nde gücünü dünyaya ispatlamış markalar arasında fabrikasını kuran BENDMAK, yıllardır Türkiye’de ve dünyada başarısını kanıtlayan makinelerle müşterilerinin güvenini kazandı.

30000 m² son teknoloji kapalı üretim tesislerinde alanında eğitim görmüş yüksek donanımlı mühendis, usta, işçi ve yönetimden oluşan 225 kişilik kadrosu ile çalışan BENDMAK, titizlikle ürettiği silindir, profil ve boru bükme makineleri ile kaliteli kaynak çözümleri sunan makineler üretmektedir.

BENDMAK, mekanik ve özel amaçlı makine üretiminde, geliştirilmesinde, pazarlanmasında ve servisinde dünya standartlarını sağlamak için alt yapısına gerekli yatırımları yaparak daha güçlü bir marka olma yolunda tüm gücüyle çalışıyor. Üretim tecrübesini yeniliklerle harmanlayarak zamanda ve maliyetten tasarruf sağlarken kaliteden ödün vermeyen ekonomik makineler geliştiren BENDMAK, müşterileri için tam bir çözüm ortağı haline geldi. BENDMAK, müşterilerinin taleplerini doğru anlayıp ihtiyaç duyulan makineleri titizlikle ve optimum hızla üreterek sağladığı güveni hak ettiğini her üretiminde gösteriyor.

Bizden Haberdar Olun
E-bültenimize üye olmak ve her ay bizden haberdar olmak için lütfen formu doldurun
Sizi de aramızda görmek isteriz.
Ad, Soyad *
E-posta *
Firma *
Ülke *
AÇIK RIZA BEYANI